• Rekrutacja

  • Badania

  • Kadra

  • Dziewczyny

  • Kwiecień 2017

Członkowie Koła Naukowego Tech – Plast, podobnie jak w latach poprzednich, w dniach 23-26.05.2017r.  uczestniczyli w wyjeździe na XXI Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Kielcach. Jako Koło Naukowe studenci już po raz jedenasty uczestniczyli w tym niezwykle ważnym dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych wydarzeniu. Członkowie Koła obsługiwali stoisko Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, który razem z firmami zrzeszonymi w Bydgoskim Klastrze Przemysłowym zajmowali wspólną powierzchnię wystawienniczą. Gościom odwiedzającym stanowisko z dużym zaangażowaniem wyjaśniali rolę Uniwersytetu Technologiczno Przyrodniczego w Bydgoszczy jako ważnego ośrodka naukowo – badawczego dla otaczającego go regionalnego przemysłu i nie tylko. Dzięki targom zainteresowanym przybliżony został profil edukacyjny oraz oferta edukacyjna kierunków związanych z branżą Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych.

 

Członkowie Koła Naukowego Tech – Plast w dniu 25.05.2017 r. prezentowali: "Wykorzystanie narzędzi GOM w obszarach badawczych przetwórstwa tworzyw polimerowych" podczas seminarium branżowego: Warsztaty 3D – automatyzacja w kontroli jakości tworzyw sztucznych" organizowane przez firmę LENSO.

Wydarzenie to było również miejscem w którym członkowie Koła Naukowego mogli zapoznać się ze swoimi przyszłymi pracodawcami a także bardzo szeroką ofertą dedykowanych prezentacji,  seminariów branżowych i paneli dyskusyjnych dzięki którym mogą pogłębiać swoją wiedzę praktyczną pochodząca z doświadczeń prelegentów oraz nowinkami technicznymi wprowadzanymi przez producentów powiązanych z branżą przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jest to kolejne wydarzenie, które potwierdza jak dynamicznemu rozwojowi podlega branża Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych, również w naszym regionie znanym jako zagłębie narzędziowe.

 

Członkowie Koła Naukowego Tech–Plast na stoisku targowym UTP / BKP

Prezentacja technologii "smart factory" przygotowana dla studentów na stoisku firmy Engel

 

 
Piotr Czyżewski

usosweb-white-50
wyszukiwarka_pracownikow
modul_niepelnosprawni
modul_rekrutacja2014_2015
modul_doktoranckie
modul_krk
modul_efekty
modul_english
modul_nauka
modul_cae
modul_shopa
modul_shopa
 

minisumo2.png

Image