• Rekrutacja

  • Badania

  • Kadra

  • Facebook

  • Kwiecień 2017

"...W sześciu blokach tematycznych zmagali się 20 kwietnia uczestnicy eliminacji okręgowych XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w okręgu Bydgoszcz, obejmującym woj. kujawsko-pomorskie i część pomorskiego.[...]

W eliminacjach okręgowych OWiUR wzięło udział kilkuset uczniów szkół średnich, w większości rolniczych. Konkurs odbywał się w dziewięciu okręgach, obejmujących szkoły z kilku województw.

Olimpijczycy, którzy dostali się do eliminacji okręgowych po wygraniu eliminacji szkolnych (26-27 października 2017 r.) mogli wybrać jeden z dziewięciu bloków.

We wszystkich okręgach uczniowie rywalizowali w blokach: produkcja roślinna, produkcja zwierzęca, mechanizacja rolnictwa, gastronomia i architektura krajobrazu, w niektórych można było też wybrać ogrodnictwo i leśnictwo (Kraków, Warszawa), technologię żywności (Lublin, Olsztyn, Poznań, Siedlce, Szczecin, Warszawa i Wrocław), agrobiznes (Bydgoszcz, Kraków, Olsztyn, Siedlce, Szczecin i Wrocław), ochronę i inżynierię środowiska (Kraków i Poznań) oraz weterynarię (Lublin, Olsztyn, Poznań, Siedlce, Warszawa i Wrocław)..."

Relacja z Olimpiady agropolska.pl

Relacja z wręczenia nagród agropolska.pl

 

usosweb-white-50
wyszukiwarka_pracownikow
modul_niepelnosprawni
modul_rekrutacja2014_2015
modul_doktoranckie
modul_krk
modul_efekty
modul_english
modul_nauka
modul_cae
modul_shopa
modul_shopa
 

minisumo2.png

Image