Jak co roku, zapraszamy wszystkich gorąco do Galerii Miejskiej bwa, na wystawę inżynierskich prac dyplomowych naszych studentów. Prezentujemy tam różnorodne projekty z wielu sfer designu, a każdy z nich, to gotowa i w pełni profesjonalna oferta dla przemysłu, przygotowana przez młodych projektantów, którzy rozpoczynają dopiero swoją twórczą drogę. Mimo młodego wieku, mimo niewielkiego jeszcze doświadczenia, są to projekty w pełni dojrzałe, zawierające w sobie spory ładunek młodzieńczej fantazji i energii. Są pokazem kreatywności i możliwości absolwentów naszego Wzornictwa. Wszystkie te interesujące i oryginalne rozwiązania, jakie studenci Wzornictwa i ich opiekunowie przygotowali, będzie można oglądać przez najbliższy miesiąc w Galerii Miejskiej bwa, której otwarcie nastąpi we wtorek 16 lutego.

Dyplomy na stronie Galerii Miejskiej bwa

Video z wystawy na stronie fb Wzornictwa

początek 16.02.2021
koniec 21.03.2021