Laureaci konkursu Complet Furniture

Miło nam poinformować, że studentka Wzornictwa, Oliwia Błaszkiewicz, została laureatką drugiego miejsca w ogólnopolskim konkursie pt. „Usiądź wygodnie”, organizowanym przez firmę Complet Furniture.

Pani Oliwia zaprojektowała modułowy mebel ogrodowy – 2 fotele oraz 2 pufy, z możliwością ich adaptacji do formy stołu. Każdy z elementów można łączyć ze sobą w dowolnej konfiguracji, przy pomocy zaprojektowanych przez autorkę złączek.

Jest to ogromny sukces naszej studentki, gdyż znalazła się wśród laureatów reprezentujących profesjonalne studia projektowe. Praca wykonana została w pracowni Projektowania ogólnego, kierowanej przez mgr Elizę Sikorrę. Gratulujemy obu Paniom i zapraszamy do zapoznania się z projektem.